EQUESTRIAN INSPIRED LOOK + how to comprehend with bigger chest

by - 20:20VEST - RESERVED / SHIRT - ZARA / JEANS - ZARA / SCARF - PRIMARK / BOOTS - ZARA / BAG - ALIEXPRESS

As the autumn has just started, it is getting colder each day, but still, it isn`t that cold, so layering is perfect for this weather.
On the bottom, I chose ripped denim jeans and black leather boots that have beautiful crocodile skin pattern on the back and long zipper on the sides that matches the hardware on the Valentino inspired bag.
Then I really wanted to wear the striped dress shirt, but because I am breastfeeding at the moment my chest area is much bigger than it used to be and none of my old shirts fit properly (either I can`t button them up or there is a big hole in chest area), so my life hack for all the new mothers who doesn`t want to invest money in new shirts that will fit only for a certain amount of time is to wear cardigan, vest or scarf over the shirt, so it covers up your chest. That is why I added this navy blue vest and striped scarf that gives an equestrian or "horse-rider" vibe to the outfit and solves the chest problem. 
Maybe you have another tip how to put up with bigger chest?

Tuvojoties rudenim, katru diena paliek ar vien aukstāka, taču vēl nav tik auksts, lai tītos biezās šallēs un lielās jakās, tādēļ ir parocīgi ģērbties kārtās.
Apakšā es izvēlējos parastus ieplēstus džinsus un melnus ādas zābakus ar krokodilu rakstu aizmugurē un gariem rāvējslēdzējiem sānos, kuri saskan ar somiņas metāla detaļām un ķēdi. Savukārt augšā es vēlējos uzvilkt strīpaino kreklu ar pogām, bet tādēļ, ka pašlaik baroju mazuli ar krūti, neviens no aizpogājamajiem krekliem kārtīgi neder, vai nu tie nepogājās līdz galam ciet vai arī aizpogājot krūšu daļā ir milzīgs caurums, kas nav  estētiski! Ja jums ir tāda pati problēmu un jūs nevēlaties iegādāties jaunus kreklus, kuri derēs tikai īsu laiku, mans padoms ir pa virsu šiem krekliem nēsāt vestes vai lakatiņus, kuri aizsegs krūšu daļu. Tieši tādēļ es sniedzos pēc tumši zilās vestes (oriģināli pirkta tikai pastaigām), kura, kombinācijā ar garajiem zābakiem, rada zirgu jātnieku iedvesmotu izskatu!
Varbūt jums ir cits padoms kā sadzīvot ar lielākām krūtīm, jo pašlaik šī man un domāju, ka arī citām jaunajām māmiņām, ir aktuāla problēma!


You May Also Like

0 comments