Black is such a happy colour

by - 21:09


EVERYTHING FROM ZARA

Black always has been my favourite colour to wear, because it is simple, elegant and easy to combine. Because of the gold details on the bag and coat this simple outfit looks more put together and fashionable than it really is. So my tip is to look for basic clothes and accessories
that have cute details, like buttons, zippers, pockets etc.

Although I really like the look of the coat, which reminds me of famous Balmain blazer, now I regret buying it because of its fabric that attracts dust, hair and other unwanted things, so every time I want to wear it, I have to spend a minimum of 10 minutes to clean it, even the static spray doesn`t keep the dust away. Maybe you have other suggestions what I could do from preventing it??  So, if you don`t have a magic trick to keep the lint away, before buying an item that you are going to wear every day, test whether the fabric attracts it.

  Another thing worth mentioning is backpack trend that has been popular for a quite some time now and for a good reason, they are really convenient and look effortless. You can find more cute backpacks in a picture below...


Apģērbā un aksesuāros melnā krāsa vienmēr ir  bijusi viena no mīļākajām , jo tā ir eleganta un pats galvenais to ir vienkārši nēsāt un kombinēt ar citām krāsām. Lai arī šis  apģērbu komplekts ir pavisam parasts, odziņu piedod zelta krāsas akcenti - pulkstenis, pogas un detaļas uz somiņas. Tādēļ, ja tev ir grūtības ar apģērbu kombinēšanu, iepērkoties meklēt apģērbu, kurš ir vienkāršs (vienkrāsains, klasisks piegriezums utt.) taču ar interesantām detaļām, piemēram rāvējslēdzējiem vai kabatām.

Runājot par mēteli, man ļoti patīk kā tas izskatās, jo nedaudz atgādina zīmola Balmain slaveno žaketi, taču tam ir liels mīnuss... tas nenormāli pūkojās un pievelk matus, putekļus un visu pārējo. Katru reizi, kad to vēlos uzvilkt, ir jāpavada vismaz 10 minūtes atpūkojot, pat antistatistiķis nepalīdz, varbūt  jums ir kāds maģiskais sentēvu paņēmiens, ko izdarīt, lai mētelis tik traki nepūkotos??

Vēl viena lieta par kuru vēlos parunāt ir mugursomu trends! Mugursomas jau labu laiku ir modē, un domāju, ka uz palikšanu. Tās ir parocīgas un piešķir izskatam tik aktuālo sportisko noskaņu! Vari aplūkot vēl citas mugursomas zemāk attēlā, un atrast sev tīkamu!

You May Also Like

4 comments

 1. Ļoti skaistas bildes! :)
  Gribēju pajautāt, ar kādu fotoaparātu ir uzņemtas bildes?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Liels paldies! :)
   Šīs bildes uzņemtas ar Canon D90.

   Dzēst