Love for Leather

by - 21:53


PANTS - ZARA / CARDIGAN - ZARA / TOP - HANDMADE / SCARF - STOCKMANN / BACKPACK - ZARA / SNEAKERS - NIKE
ENG:
Lucky for me, now almost every clothing retail has (fake=affordable) leather clothing, especially pants, because a few years ago when I was obsessed with reality shows The Hills and The City, where every It girl wore them, only thing that was kind of similar and available in Latvia was horrible, shiny leggings made out of a really strange fabric, that wasn't even close to leather.
But now, that I have fulfilled my teenage fashion dream, probably everyone around me, especially my boyfriend, is so tired of these pants because I literally wear them all the time.
I just find them to be so versatile and suitable for pretty much any occasion because it is easy to dress them up with a silky top or dress them down with a nice pair of sneakers and a relaxed t-shirt. This time I paired them with a lace top, a cardigan that has the same leather detail and red Nike sneakers.
Also, I added a small neck scarf, that seems to be really in right now.

LV:
 Pašlaik gandrīz ik vienā apģērbu veikalā ir atrodami mākslīgās ādas apģērbi, it īpaši bikses, taču pirms pāris gadiem, kad es biju kā apsēsta ar MTV realitātes šoviem The Hills un The City, kur visas meitenes nēsāja šāda tipa bikses, Latvijā tuvākais, ko varēja atrast, bija briesmīgi legingi no melna, spīdīga materiāla, kas tikai no liela attāluma kaut nedaudz izskatījās pēc ādas biksēm.
Tagad, kad manā garderobē beidzot ir ādas bikses (patiesībā jau kopš rudens), iespējams man apkārtesošajiem cilvēkiem, it īpaši manam draugam, tās ir tik ļoti apnikušas, jo tās tiek vilktas gandrīz katru dienu! :D
Iemesls tam ir tas, ka šādas bikses vai jebkurš cits ādas apģērbs, ir tik ļoti parocīgs un universāls, jo to var kombinēt gan ar svinīgākām drēbēm, piemēram tik aktuālajiem satīna apakšveļas krekliņiem, vai arī vilkt kopā ar sportisku džemperi un kedām, un izskatīties pārdomāti, taču ērti.
Šoreiz es izvēlējos melnu pagarinātu jaku ar tādu pašu ādas elementu, mežģīņu kreklu, kā arī sarkanas Nike apavus un lakatiņu, lai piešķirtu nedaudz krāsas.


 XX A.Z.

You May Also Like

0 comments