Summer in gingham

by - 20:50

DRESS - ZARA / ESPADRILLES - PULL & BEAR / BAG - ALIEXPRESS / SUNGLASSES - SHYOBE.COM (buy them here)
ENG:
 I am returning with inspiration and a brand new name. Why "Not That Skinny"? Because I want to encourage girls and women to be beautiful and foremost confident regardless their size... Read more here.

 Gingham - probably you have heard this name many times, but, if you aren't that into fashion, you have no idea what it means. Gingham is chequered, lightweight woven cotton cloth and this summer it has taken over clothing stores. It is everywhere - on shirts, pants and even shoes.  I chose to wear this trend in form of dress because you can never have too many light dresses for summer. Although this dress isn't available at Zara anymore, I found cheaper knock-off at Shein. This dress is excellent for tall girls like me because its ruffles create extra space, so you can wear mini shorts underneath it and move around without flashing others.
By the way, what do you think about my bag? I think it is funny and weird enough, to make any outfit more interesting, or in my case, it lets me express my love towards sequence in minimal, non-tacky way.

LV:
Atgriežos ar iedvesmu un jaunu nosaukumu! Kādēļ "Not that skinny"? Esmu par skaistām,  taču galvenokārt pārliecinātām sievietēm, neatkarīgi no apģērba izmēra... Vairāk uzzini šeit.
Gingams - vārds, kuru noteikti esi šovasar dzirdējusi, bet, ja neesi liela trendu mīļotāja vai apģērba dizaina speciālists, iespējams, nav ne jausmas, ko tas nozīmē. Tas ir viegls, kokvilnas audums ar rūtainu rakstu, kurš šovasar pārņēmis veikalu plauktus, rotājot gan apģērbu, gan dažādus aksesuārus. Arī es nespēju palaist garām izdevību iegādāties šo vasarīgo kleitu, ne tikai aktuālā raksta, bet arī fasona dēļ. Lai arī tieši šī kleita vairs nav pieejama Zārā, atradu tādu pašu interneta veikalā Shein. Tādēļ, ka esmu 183 cm gara, pārsvarā visas kleitas ir super īsas, arī šī, taču volānu dēļ kleita nav pieguļoša, kas ļauj zem tās pavilkt pieguļošus šortiņus. Lai piešķirtu vēl vasarīgāku noskaņu, izmantoju baltus aksesuārus, kuri izceļ kleitas rakstu.
Starp citu, ko jūs domājat par šo komisko somiņu ar acīm? Manuprāt, tā ir pietiekami dīvaina un smieklīga, lai piešķirtu izskatam odziņu un personību, ņemot vērā to, ka spīdumi ir mana vājība.

Summer in Gingham


You May Also Like

0 comments